Průvodce nákupem

Nejprve vyberte požadovanou skupinu výrobků. Např. Domovní ventilátory, průmyslové, střešní atd... v horní liště našeho obchodu podle zamýšleného způsobu použití.

DOMOVNÍ VENTILÁTORY

Domovní ventilátoryNabízíme ventilátory pro domácí použití jako například do koupelny, na WC, do sprchového koutu, šatny, obývacího pokoje, ložnice, chodby, dětského pokoje apod. Ventilátory se dají namontovat na stěnu či strop a jsou vhodné k nepřetržitému i částečnému větrání.


PRŮMYSLOVÉ VENTILÁTORY

průmyslové ventilátorySháníte radiální či axiální průmyslové ventilátory? V tom případě jste na správném místě! Nabízíme Vám kvalitní průmyslové ventilátory pro nepřetržité provozy. Ventilátory jsou vybaveny kuličkovými ložisky pro delší životnost a bezproblémový chod.


STŘEŠNÍ VENTILÁTORY

Střešní ventilátoryStřešní ventilátory jsou navrženy tak, aby pojaly velké objemy vzduchu ve střešním zařízení, a odtáhly je skrze střechu ven.Ventilátory nejsou určeny pro dlouhé ventilační potrubí. Najdou uplatnění například pro: větrání průmyslových staveb (továrny, sklady apod.), v chovech zvířat(kravíny,chlévy,aj.), elektrické rozvodny, trafostanice a jiná elektrická zařízení atd.