METAL C

KOUPIT

METAL C

Ocelová spona pro ventilační vedení. Stahovací pásek je určen pro rychlé a spolehlivé připojení vzduchotechnikých komponentů jako je potrubí, ventilátory, mřížky, kolena, koncovky, rozbočky atd.. Svorka usnadňuje montáž a demontáž ventilátoru pro údržbu a čištění.

Dostupnost : SKLADEM

1434 ks


23 Kč bez DPH 28 Kč s DPH

KOUPIT

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Více informací

POPIS VÝROBKU :

Kovový stahovací pásek pro průměry od 90 do 205 mm dle typu.

KONSTRUKCE :

Stahovací pásek je vyroben z pozinkované oceli. Utahuje se pomocí šroubu.

POUŽITÍ :

Stahovací pásek je určen pro rychlé a spolehlivé připojení vzduchotechnických komponentů jako je potrubí, ventilátory, mřížky, kolena, koncovky či rozbočky. Určena pro průměry od 90 do 205 mm.

MONTÁŽ VÝROBKU :

Montáž je jednoduchá bez použití složitého nářadí. Potrubí nebo jiné komponenty stačí nasunout na sebe a stahovací páskou utáhnout a zajistit pomocí šroubu.

Ke stažení

Příslušenství

 • KLIMAFLEX
  KLIMAFLEX

  Ventilační hliníkové potrubí vyrobené z hliníkového plechu o síle 100 mikronů (0,10 mm). Potrubí je určeno pro montáž v malých a středních ventilačních vedeních jako...

  46 Kč KOUPIT
 • METAL-K T
  METAL-K T

  Kovová tvarovka T vyrobena z pozinkovaného plechu. Všechny výstupy o stejném průměru. U rčena  pro rozdělení či sloučení  kulatého potrubí stejného průměru.

  123 Kč KOUPIT
 • METAL-K Y
  METAL-K Y

  Kovová tvarovka Y vyrobena z pozinkovaného plechu. Všechny výstupy o stejném průměru. U rčena  pro rozdělení či sloučení  kulatého potrubí stejného průměru.

  219 Kč KOUPIT
 • METAL-K X
  METAL-K X

  Kovová tvarovka  X vyrobena z pozinkovaného plechu. Všechny výstupy o stejném průměru. U rčena  pro rozdělení či sloučení  kulatého potrubí stejného průměru.

  224 Kč KOUPIT
 • METAL-K S
  METAL-K S

  Kovová spojka S vyrobena z pozinkovaného plechu. Slouží ke spojení ventilačních vedení (trubek a vzduchovodů).  Spojka je součástí prakticky jakéhokoliv ventilačního...

  33 Kč KOUPIT
 • METAL-K KKP
  METAL-K KKP

  Kovová zpětná klapka KKP vyrobena z pozinkovaného plechu. Slouží k zamezení zpětného tahu ve ventilačnim vedení. Výrobek je ideální pro rozvod teplého vzduchu. J e...

  113 Kč KOUPIT