T EKO

KOUPIT

T EKO

Ventilační mřížka čtvercového tvaru v nevšedním designu vyrobená z odolné hmoty ABS, dostupná v bílé a hnědé barvě. V nabídce typ se čtvercovým i obdélníkovým vyústěním. Mřížky řady T EKO mají možnost regulace průtoku.

Dostupnost : SKLADEM

14 ks


39 Kč bez DPH 47 Kč s DPH

KOUPIT

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Více informací

POPIS VÝROBKU:

Plastová ventilační mřížka řady T EKO dostupná v bílé barvě, dle typu i v hnědé barvě, s možnosti kontroly průtoku vzduchu.

KONSTRUKCE :

Mřížka je vyrobena z kvalitního plastu s příměsí ABS, který je více odolný vůči vnějším vlivům. Dodávaná pro čtvercové vyústění 137x137 mm nebo obdélníkové vyústění 137x207 mm s montážními úchyty a regulovanou žaluzií pomocí packy.

POUŽITÍ :

Mřížka je určena k větrání z bytů či průmyslových objektů, jako jsou kuchyně, koupelny, kanceláře, WC, prodejny, sklady, garáže apod. Zároveň slouží k estetickému zakončení ventilačního vedení. 

MONTÁŽ VÝROBKU :

Mřížka se montuje přímo na zeď nebo zasunutím do ventilační trubky pomocí montážních úchytů a zpevněním např.páskou.

Ke stažení

Příslušenství

 • KLIMAFLEX
  KLIMAFLEX

  Ventilační hliníkové potrubí vyrobené z hliníkového plechu o síle 100 mikronů (0,10 mm). Potrubí je určeno pro montáž v malých a středních ventilačních vedeních jako...

  45 Kč KOUPIT
 • TA 50/50
  PÁSKA

  Samolepicí montážní páska s hliníkovou vrstvou . Dle typu vhodná jak pro utěsnění ventilačních kanálů , tak pro utěsnění ventilačního vedení od krbových vložek ,...

  157 Kč KOUPIT