VISCONTI

KOUPIT

VISCONTI

Výrobek osazený motorem s kuličkovými ložiskyDomovní nástěnný axiální ventilátor, vyrobený ze sněhobílé hmoty ABS, která je antistatická a lehce čistitelná. Čelní mřížka je osazena dekorem v provedení VERSACE ve zlaté (SOL) nebo stříbrné barvě (AQUA a TERRA). Tento dekor je výměnný za jiný a to ze zvolené série AQUA, SOL a TERRA. Krytí výrobku IPX4. Dodávaný v průměrech 100 (98) mm.

Dostupnost : SKLADEM

12 ks


495 Kč bez DPH 599 Kč s DPH

KOUPIT

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Více informací

POPIS VÝROBKU :

Domovní nástěnný axiální ventilátor kompaktních rozměrů, vyrobený ze sněhobílé hmoty ABS, která je antistatická a lehce čistitelná. Krytí výrobku IPX4. Dodávaný v průměru 100 (98) mm.

Čelní mřížka je osazena dekorem v provedení VERSACE  ve zlaté (SOL) nebo stříbrné barvě (AQUA a TERRA). Tento dekor je výměnný za jiný a to ze zvolené série AQUA, SOL a TERRA.

Ventilátor VISCONTI AQUA

Ventilátor VISCONTI SOL

Ventilátor VISCONTI TERRA


MOTOR :

Jednofázový asynchronní motor s ochranou proti přetížení. Motor má kuličková ložiska a stálou tukovou náplň pro celou dobu životnosti.

POUŽITÍ :

Ventilátor je ideální pro krátké vzduchové rozvody nebo pro ventilaci přes stěnu nebo do stropu. Použití pro větrání koupelen, kuchyní, toalet nebo sklepů atd..

Použití ventilátoru VISCONTI v koupelně

MONTÁŽ VÝROBKU :

Ventilátor lze montovat jak na stěnu tak na strop.

TECHNICKÉ PARAMETRY :

 PARAMETRY VISCONTI (Aqua, Sol, Terra)
objemový průtok [m3/h] 100
statický tlak [Pa] 34
akustický tlak [dB(A) 1m] 40
příkon [W] 15
napájecí napětí [V/Hz] 230/50
otáčky [min -1] 2650
proud [A] 0,12
max.teplota [°C] 40
krytí výrobku [IP] X4
hmotnost [kg] 0,50

Příslušenství

 • KLIMAFLEX
  KLIMAFLEX

  Ventilační hliníkové potrubí vyrobené z hliníkového plechu o síle 100 mikronů (0,10 mm). Potrubí je určeno pro montáž v malých a středních ventilačních vedeních jako...

  46 Kč KOUPIT
 • KRO
  KRO

  Ventilační mřížka kruhového tvaru vyrobená z odolné hmoty ABS, dostupná v bílé a hnědé barvě. Mřížka je vybavena síťkou proti hmyzu. 

  49 Kč KOUPIT
 • METAL C
  METAL C

  Ocelová spona pro ventilační vedení.  Stahovací pásek je určen pro  rychlé a spolehlivé připojení vzduchotechnikých komponentů  jako je potrubí, ventilátory, mřížky,...

  28 Kč KOUPIT
 • TA 50/50
  PÁSKA

  Samolepicí montážní páska s hliníkovou vrstvou . Dle typu vhodná jak pro utěsnění ventilačních kanálů , tak pro utěsnění ventilačního vedení od krbových vložek ,...

  183 Kč KOUPIT