KLIMAFLEX

KOUPIT

KLIMAFLEX

Výborná cena a kvalitaZáruka na výrobekVentilační hliníkové potrubí vyrobené z hliníkového plechu o síle 100 mikronů (0,10 mm). Potrubí je určeno pro montáž v malých a středních ventilačních vedeních jako jsou kanceláře, kuchyně, toalety, digestoře atd.. Potrubí má nízkou hmotnost a dodává se ve stlačeném stavu. Naše firma je zároveň výrobcem tohoto potrubí.

Dostupnost : SKLADEM

3294 ks


38 Kč bez DPH 46 Kč s DPH

KOUPIT

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Více informací

POPIS VÝROBKU :

KLIMAFLEX jsou ohebné hliníkové ventilační trubky vyrobené z kvalitního hliníkového plechu o síle 0,10 mm. Hliníkový plech je falcovaný velmi odolným a pevným zámkem. Barva trubky je přírodní hliník. V nabídce máme běžné základní průměry* 80, 100, 125, 150 a 200 mm a délky 1, 3 a 6 metrů. Trubky jsou dodávané stlačené na 1/3 své délky zabalené ve fólii. Po rozbalení zatáhnutím za protilehlé konce natáhnete trubku do požadované délky.

POUŽITÍ :

Ohebná hliníková trubka je vhodná pro jakékoliv ventilační nebo klimatizační zařízení. Používá se pro odtahy pachů a kouře z mísností. Trubka je mechanicky velmi odolná a proto ji lze použít i pro další aplikace, např. i jako výfukové potrubí pro digestoře a sušičky. 

TECHNICKÉ PARAMETRY :

PARAMETRY  
síla materiálu [mm] 0,10
provozní teplota [°C] -30°C do +250°C
max. rychlost vzduchu [m/s] 25
max. tlak vzduchu [Pa] 2500
výpočet poloměru ohybu  R = 5xD

* Prosím kontaktujte nás, v případě zájmu je na zakázku možno dodat jakýkoliv průměr od 80 do 550 mm v odstupňování po 5 mm a v libovolné délce. Zároveň jsme schopni dodat trubky lakované práškovou barvou a to v libovolném odstínu RAL. Takto upravená trubka se dá použít obvyklým způsobem a je vhodná do náročnějších interiérů.

Ke stažení

Příslušenství

 • PRIMO base
  PRIMO base

  Domovní nástěnný axiální ventilátor, vyrobený ze sněhobílé hmoty ABS, která je antistatická a lehce čistitelná. Krytí výrobku IPX4. Dodávaný v průměrech 100 (98) mm a...

  615 Kč KOUPIT
 • ENTER
  ENTER

  Domovní potrubní axiální ventilátor, vyrobený ze sněhobílé hmoty ABS, která je antistatická a lehce čistitelná. Krytí výrobku IPX4. Dodávaný v průměrech 100 (98) a 125...

  348 Kč KOUPIT
 • KRO
  KRO

  Ventilační mřížka kruhového tvaru vyrobená z odolné hmoty ABS, dostupná v bílé a hnědé barvě. Mřížka je vybavena síťkou proti hmyzu. 

  49 Kč KOUPIT
 • KRZ
  KRZ

  Ventilační mřížka se samotížnou žaluzií vyrobená z odolné hmoty ABS, dostupná v bílé a hnědé barvě.

  74 Kč KOUPIT
 • METAL-K Y
  METAL-K Y

  Kovová tvarovka Y vyrobena z pozinkovaného plechu. Všechny výstupy o stejném průměru. U rčena  pro rozdělení či sloučení  kulatého potrubí stejného průměru.

  219 Kč KOUPIT
 • KKP
  KKP

  Ventilační spojka se zpětnou klapkou vyrobená z bílé hmoty ABS. Dostupná pro průměry 100, 125 a 150 mm.

  97 Kč KOUPIT