VLA

KOUPIT

VLA

Kovová ventilační mřížka kruhového tvaru s vrchlíkem, vyrobená z chrom-niklové oceli, která nepodléhá korozi.
Mřížka je vybavena síťkou proti hmyzu a nerezovými úchyty. Stačí nasadit do připraveného otvoru a rozpěrné nerezové úchyty mřížku zajistí.

Výrobek se síťkou proti hmyzu

Dostupnost : SKLADEM

587 ks


348 Kč bez DPH 421 Kč s DPH

KOUPIT

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Více informací

POPIS VÝROBKU:

Kovová mřížka VLA s vrchlíkem a síťkou proti hmyzu. Dodávaná v průměrech 100, 125, 160 a 200 mm.

KONSTRUKCE :

Kovová větrací mřížka je opatřena vrchlíkem, který poskytuje ochranu vůči dešti a povětrnostním podmínkám. Mřížka má pevné horizontání žaluzie se sklonem. Dále je opatřena síťkou proti hmyzu a clonou pro lepší ochranu proti nežádoucím vnějším vlivům. 

POUŽITÍ :

Slouží k estetickému zakončení ventilačního vedení. Mřížku lze použít jako sací tak výstupní. Ideální jak pro náročné exteriéry tak pro agresivní prostředí.

MONTÁŽ VÝROBKU :

Mřížka se připevňuje pomocí šroubů a na potrubí stejného průměru se jednoduše nasadí. Rozpěrné nerezové úchyty mřížku zajistí. 

Příslušenství

 • PRIMO base
  PRIMO base

  Domovní nástěnný axiální ventilátor, vyrobený ze sněhobílé hmoty ABS, která je antistatická a lehce čistitelná. Krytí výrobku IPX4. Dodávaný v průměrech 100 (98) mm a...

  615 Kč KOUPIT
 • KLIMAFLEX
  KLIMAFLEX

  Ventilační hliníkové potrubí vyrobené z hliníkového plechu o síle 100 mikronů (0,10 mm). Potrubí je určeno pro montáž v malých a středních ventilačních vedeních jako...

  46 Kč KOUPIT